Wall vant Vårløp og er klar for Landsfinale. Det er bare noe av det råe som har skjedd siden sist, og vi snakker om den store bilcrosshelga som ligger foran oss. Gjest er en rutinert junior-debutant på hjemmebane til helga, Marius Teigen.
Abonner gjerne på Bilcross.no sin YouTube-kanal.
Les også: – Dette er noe klubben har drømt om i alle år.
Stor bilcrosshelg til helga, med fulle startlister og venteliste for å komme med både på Kongsberg og hos Fluberg, begge store Vårløp som også teller som kvalifiseringsløp til årets Landsfinaler og Kongsberg er også 2. runde i Bilcross.no-cup.
Vi oppsummerer sesongstarten så langt på Brekka, i Bergen, Egersund og Gardermoen med 1. runde i årets Bilcross.no-cup. Og vi tar en kikk fremover, der det går slag i slag hver helg gjennom hele sesongen.
Rutinert junior-debutant

BILCROSSPRAT-GJEST: 14-åringen Marius Teigen (NMK Kongsberg) skal kjøre sitt første juniorløp på hjemmebane til helga. Foto fra Bilcrosspraten.
Gjesten vår skal kjøre sitt første juniorløp på hjemmebane til helga: Marius Teigen (NMK Kongsberg). Men han er likevel en rutinert gutt bak rattet, etter flere år i crosskart og fjorårssesongen i junior trening.
Du kan se og høre praten på YouTube. Men du kan også høre den på Spotify og andre steder du hører podcast.
Bilcross.no er annonse- og folkefinansiert, bidra gjerne hvis du har lyst: Vipps til 54 02 81.
Her er filmene vi prater om i denne Bilcrosspraten:
Se flere filmer fra bilcrossløp – her finner du video-arkivet.
Abonner gjerne på Bilcross.no sin YouTube-kanal.
SETTER DU PRIS PÅ BILCROSS.NO?
VIL DU STØTTE ER BILCROSS.NO-VIPPSEN 54 02 81.